VALORANT Champions Tour 2026 - China Stage 1
Riot Games tarafından düzenlenen ve 12 takımın VCT Masters Londra'da yer almak için yarıştığı bir VALORANT turnuvası.
31. Mar, 2026 - 31. May, 2026
N/A
12
En İyi Oyuncular
Derecelendirmeye göre sıralanmışplayer
Değerlendirme
Haritalar
En İyi Ekipler
ACS'ye göre sıralanmıştıragentPicks
Ajan
pickRate
Split
Bind
Haven
Ascent
Breeze
Fracture
Pearl
Lotus
Neon
68.58%
(203/296)
(203/296)
56.25%
(27/48)
(27/48)
60.00%
(24/40)
(24/40)
88.10%
(37/42)
(37/42)
25.00%
(1/4)
(1/4)
57.50%
(23/40)
(23/40)
97.37%
(37/38)
(37/38)
83.33%
(20/24)
(20/24)
56.67%
(34/60)
(34/60)
Waylay
50.00%
(148/296)
(148/296)
52.08%
(25/48)
(25/48)
62.50%
(25/40)
(25/40)
47.62%
(20/42)
(20/42)
0%
30.00%
(12/40)
(12/40)
68.42%
(26/38)
(26/38)
37.50%
(9/24)
(9/24)
51.67%
(31/60)
(31/60)
Omen
48.99%
(145/296)
(145/296)
70.83%
(34/48)
(34/48)
5.00%
(2/40)
(2/40)
85.71%
(36/42)
(36/42)
50.00%
(2/4)
(2/4)
40.00%
(16/40)
(16/40)
0%
0%
91.67%
(55/60)
(55/60)
Viper
41.22%
(122/296)
(122/296)
68.75%
(33/48)
(33/48)
60.00%
(24/40)
(24/40)
23.81%
(10/42)
(10/42)
0%
82.50%
(33/40)
(33/40)
0%
0%
36.67%
(22/60)
(22/60)
Skye
40.54%
(120/296)
(120/296)
60.42%
(29/48)
(29/48)
65.00%
(26/40)
(26/40)
21.43%
(9/42)
(9/42)
0%
17.50%
(7/40)
(7/40)
84.21%
(32/38)
(32/38)
12.50%
(3/24)
(3/24)
23.33%
(14/60)
(14/60)
Cypher
30.07%
(89/296)
(89/296)
4.17%
(2/48)
(2/48)
2.50%
(1/40)
(1/40)
61.90%
(26/42)
(26/42)
25.00%
(1/4)
(1/4)
0%
86.84%
(33/38)
(33/38)
8.33%
(2/24)
(2/24)
40.00%
(24/60)
(24/60)
Brimstone
22.30%
(66/296)
(66/296)
0%
67.50%
(27/40)
(27/40)
0%
0%
0%
102.63%
(39/38)
(39/38)
0%
0%
Fade
21.96%
(65/296)
(65/296)
14.58%
(7/48)
(7/48)
2.50%
(1/40)
(1/40)
9.52%
(4/42)
(4/42)
0%
0%
0%
54.17%
(13/24)
(13/24)
66.67%
(40/60)
(40/60)
Sova
19.59%
(58/296)
(58/296)
0%
0%
57.14%
(24/42)
(24/42)
50.00%
(2/4)
(2/4)
77.50%
(31/40)
(31/40)
0%
4.17%
(1/24)
(1/24)
0%
Astra
14.86%
(44/296)
(44/296)
4.17%
(2/48)
(2/48)
2.50%
(1/40)
(1/40)
0%
0%
40.00%
(16/40)
(16/40)
5.26%
(2/38)
(2/38)
91.67%
(22/24)
(22/24)
1.67%
(1/60)
(1/60)
Raze
11.82%
(35/296)
(35/296)
20.83%
(10/48)
(10/48)
5.00%
(2/40)
(2/40)
2.38%
(1/42)
(1/42)
0%
0%
10.53%
(4/38)
(4/38)
0%
30.00%
(18/60)
(18/60)
Killjoy
10.14%
(30/296)
(30/296)
0%
0%
19.05%
(8/42)
(8/42)
0%
0%
0%
58.33%
(14/24)
(14/24)
13.33%
(8/60)
(8/60)
Jett
9.80%
(29/296)
(29/296)
12.50%
(6/48)
(6/48)
0%
2.38%
(1/42)
(1/42)
50.00%
(2/4)
(2/4)
45.00%
(18/40)
(18/40)
2.63%
(1/38)
(1/38)
4.17%
(1/24)
(1/24)
0%
Tejo
8.78%
(26/296)
(26/296)
0%
2.50%
(1/40)
(1/40)
0%
0%
0%
50.00%
(19/38)
(19/38)
25.00%
(6/24)
(6/24)
0%
Phoenix
8.78%
(26/296)
(26/296)
0%
0%
9.52%
(4/42)
(4/42)
25.00%
(1/4)
(1/4)
10.00%
(4/40)
(4/40)
2.63%
(1/38)
(1/38)
45.83%
(11/24)
(11/24)
8.33%
(5/60)
(5/60)
KAY/O
7.43%
(22/296)
(22/296)
0%
5.00%
(2/40)
(2/40)
0%
0%
45.00%
(18/40)
(18/40)
0%
8.33%
(2/24)
(2/24)
0%
Vyse
5.07%
(15/296)
(15/296)
8.33%
(4/48)
(4/48)
0%
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
0%
0%
8.33%
(2/24)
(2/24)
13.33%
(8/60)
(8/60)
Chamber
4.73%
(14/296)
(14/296)
0%
2.50%
(1/40)
(1/40)
9.52%
(4/42)
(4/42)
0%
5.00%
(2/40)
(2/40)
7.89%
(3/38)
(3/38)
16.67%
(4/24)
(4/24)
0%
Harbor
2.70%
(8/296)
(8/296)
0%
0%
0%
0%
20.00%
(8/40)
(8/40)
0%
0%
0%
Breach
2.03%
(6/296)
(6/296)
0%
0%
0%
0%
0%
15.79%
(6/38)
(6/38)
0%
0%
Sage
2.03%
(6/296)
(6/296)
0%
0%
0%
0%
2.50%
(1/40)
(1/40)
5.26%
(2/38)
(2/38)
0%
5.00%
(3/60)
(3/60)
Veto
1.35%
(4/296)
(4/296)
0%
0%
0%
0%
0%
2.63%
(1/38)
(1/38)
0%
5.00%
(3/60)
(3/60)
Deadlock
1.01%
(3/296)
(3/296)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
5.00%
(3/60)
(3/60)
Gekko
0.68%
(2/296)
(2/296)
0%
5.00%
(2/40)
(2/40)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
playedMaps
İstatistikler mevcut değil
weaponsUsage
İstatistikler mevcut değil
VALORANT Champions Tour 2026
Bu etkinlik VALORANT Champions Tour 2026 serisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Seri sayfası, varsa bölge başına devre puanları da dahil olmak üzere gerçekleşen tüm etkinlikleri içerir.Ziyaret Serisi
vct 2023
VCT 2023 hakkında tüm bilgiler için VCT Hub sayfamıza göz atın. Orada takımlar, farklı Ligler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı ve ayrıntılarınızı yanıtlamak için SSS bölümümüzü bulacaksınız