VALORANT Champions Tour 2026 - Game Changers EMEA: Cash Cup May
VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup May, Riot Games ve EVC tarafından düzenlenen çevrimiçi bir Avrupa VAL turnuvasıdır.
15. May, 2026 - 19. May, 2026
N/A
66
En İyi Oyuncular
Derecelendirmeye göre sıralanmışplayer
Değerlendirme
Haritalar
En İyi Ekipler
ACS'ye göre sıralanmıştıragentPicks
Ajan
pickRate
Split
Haven
Ascent
Breeze
Fracture
Pearl
Lotus
Omen
54.84%
(34/62)
(34/62)
80.00%
(8/10)
(8/10)
100.00%
(6/6)
(6/6)
85.71%
(12/14)
(12/14)
0%
0%
0%
100.00%
(8/8)
(8/8)
Jett
50.00%
(31/62)
(31/62)
50.00%
(5/10)
(5/10)
83.33%
(5/6)
(5/6)
71.43%
(10/14)
(10/14)
66.67%
(4/6)
(4/6)
50.00%
(2/4)
(2/4)
35.71%
(5/14)
(5/14)
0%
Sova
40.32%
(25/62)
(25/62)
0%
100.00%
(6/6)
(6/6)
78.57%
(11/14)
(11/14)
100.00%
(6/6)
(6/6)
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
Fade
37.10%
(23/62)
(23/62)
30.00%
(3/10)
(3/10)
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
50.00%
(2/4)
(2/4)
71.43%
(10/14)
(10/14)
87.50%
(7/8)
(7/8)
Phoenix
32.26%
(20/62)
(20/62)
0%
16.67%
(1/6)
(1/6)
50.00%
(7/14)
(7/14)
16.67%
(1/6)
(1/6)
50.00%
(2/4)
(2/4)
57.14%
(8/14)
(8/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
Raze
29.03%
(18/62)
(18/62)
80.00%
(8/10)
(8/10)
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
7.14%
(1/14)
(1/14)
87.50%
(7/8)
(7/8)
Astra
27.42%
(17/62)
(17/62)
0%
0%
0%
66.67%
(4/6)
(4/6)
0%
92.86%
(13/14)
(13/14)
0%
Cypher
25.81%
(16/62)
(16/62)
30.00%
(3/10)
(3/10)
33.33%
(2/6)
(2/6)
35.71%
(5/14)
(5/14)
0%
75.00%
(3/4)
(3/4)
14.29%
(2/14)
(2/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
Killjoy
25.81%
(16/62)
(16/62)
0%
50.00%
(3/6)
(3/6)
35.71%
(5/14)
(5/14)
0%
0%
42.86%
(6/14)
(6/14)
25.00%
(2/8)
(2/8)
Viper
25.81%
(16/62)
(16/62)
50.00%
(5/10)
(5/10)
33.33%
(2/6)
(2/6)
7.14%
(1/14)
(1/14)
100.00%
(6/6)
(6/6)
0%
0%
25.00%
(2/8)
(2/8)
Waylay
19.35%
(12/62)
(12/62)
20.00%
(2/10)
(2/10)
16.67%
(1/6)
(1/6)
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
50.00%
(2/4)
(2/4)
42.86%
(6/14)
(6/14)
0%
Chamber
16.13%
(10/62)
(10/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
42.86%
(6/14)
(6/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
Neon
12.90%
(8/62)
(8/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
33.33%
(2/6)
(2/6)
0%
21.43%
(3/14)
(3/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
Vyse
12.90%
(8/62)
(8/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
16.67%
(1/6)
(1/6)
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
50.00%
(4/8)
(4/8)
Skye
9.68%
(6/62)
(6/62)
60.00%
(6/10)
(6/10)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Tejo
8.06%
(5/62)
(5/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
0%
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
14.29%
(2/14)
(2/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
Breach
8.06%
(5/62)
(5/62)
0%
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
0%
50.00%
(2/4)
(2/4)
0%
25.00%
(2/8)
(2/8)
Iso
6.45%
(4/62)
(4/62)
0%
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
33.33%
(2/6)
(2/6)
0%
0%
12.50%
(1/8)
(1/8)
Sage
6.45%
(4/62)
(4/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
0%
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
7.14%
(1/14)
(1/14)
12.50%
(1/8)
(1/8)
KAY/O
6.45%
(4/62)
(4/62)
0%
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
Reyna
4.84%
(3/62)
(3/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
0%
0%
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
Deadlock
4.84%
(3/62)
(3/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
0%
0%
12.50%
(1/8)
(1/8)
Brimstone
4.84%
(3/62)
(3/62)
0%
0%
0%
0%
75.00%
(3/4)
(3/4)
0%
0%
Harbor
3.23%
(2/62)
(2/62)
0%
0%
0%
33.33%
(2/6)
(2/6)
0%
0%
0%
Veto
3.23%
(2/62)
(2/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
0%
0%
0%
Clove
3.23%
(2/62)
(2/62)
10.00%
(1/10)
(1/10)
0%
0%
0%
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
Yoru
1.61%
(1/62)
(1/62)
0%
0%
0%
16.67%
(1/6)
(1/6)
0%
0%
0%
playedMaps
İstatistikler mevcut değil
weaponsUsage
İstatistikler mevcut değil
VALORANT Champions Tour 2026
Bu etkinlik VALORANT Champions Tour 2026 serisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Seri sayfası, varsa bölge başına devre puanları da dahil olmak üzere gerçekleşen tüm etkinlikleri içerir.Ziyaret Serisi
vct 2023
VCT 2023 hakkında tüm bilgiler için VCT Hub sayfamıza göz atın. Orada takımlar, farklı Ligler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı ve ayrıntılarınızı yanıtlamak için SSS bölümümüzü bulacaksınız