VALORANT Game Changers 2026 - Brazil Stage 1
Bu etkinlik Riot Games, Gamers Club tarafından düzenlenmektedir. 8 takım 80.000 BRL (≃ 15.286,43 USD) ödül havuzu ve VCT 2026 Game Changers Brazil Stage: 2'de yer almak için yarışmaktadır.
21. Mar, 2026 - 30. Nis, 2026
R$80.000
8
En İyi Oyuncular
Derecelendirmeye göre sıralanmışplayer
Değerlendirme
Haritalar
En İyi Ekipler
ACS'ye göre sıralanmıştıragentPicks
Ajan
pickRate
Split
Bind
Haven
Breeze
Fracture
Pearl
Lotus
Abyss
Corrode
Viper
47.86%
(67/140)
(67/140)
80.00%
(24/30)
(24/30)
100.00%
(12/12)
(12/12)
46.67%
(14/30)
(14/30)
55.56%
(10/18)
(10/18)
0%
0%
30.00%
(3/10)
(3/10)
0%
0%
Neon
40.00%
(56/140)
(56/140)
26.67%
(8/30)
(8/30)
8.33%
(1/12)
(1/12)
66.67%
(20/30)
(20/30)
55.56%
(10/18)
(10/18)
100.00%
(10/10)
(10/10)
21.43%
(3/14)
(3/14)
30.00%
(3/10)
(3/10)
0%
0%
Sova
37.14%
(52/140)
(52/140)
0%
0%
86.67%
(26/30)
(26/30)
77.78%
(14/18)
(14/18)
0%
28.57%
(4/14)
(4/14)
0%
0%
0%
Omen
30.71%
(43/140)
(43/140)
33.33%
(10/30)
(10/30)
0%
76.67%
(23/30)
(23/30)
5.56%
(1/18)
(1/18)
0%
0%
40.00%
(4/10)
(4/10)
0%
0%
Astra
30.00%
(42/140)
(42/140)
46.67%
(14/30)
(14/30)
8.33%
(1/12)
(1/12)
10.00%
(3/30)
(3/30)
66.67%
(12/18)
(12/18)
0%
42.86%
(6/14)
(6/14)
0%
0%
0%
Yoru
23.57%
(33/140)
(33/140)
40.00%
(12/30)
(12/30)
33.33%
(4/12)
(4/12)
16.67%
(5/30)
(5/30)
44.44%
(8/18)
(8/18)
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
0%
0%
Killjoy
20.00%
(28/140)
(28/140)
0%
0%
73.33%
(22/30)
(22/30)
0%
0%
42.86%
(6/14)
(6/14)
0%
0%
0%
Jett
19.29%
(27/140)
(27/140)
20.00%
(6/30)
(6/30)
8.33%
(1/12)
(1/12)
26.67%
(8/30)
(8/30)
44.44%
(8/18)
(8/18)
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
0%
0%
Fade
18.57%
(26/140)
(26/140)
46.67%
(14/30)
(14/30)
33.33%
(4/12)
(4/12)
0%
0%
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
40.00%
(4/10)
(4/10)
0%
0%
Raze
17.86%
(25/140)
(25/140)
46.67%
(14/30)
(14/30)
66.67%
(8/12)
(8/12)
0%
0%
0%
0%
30.00%
(3/10)
(3/10)
0%
0%
Brimstone
16.43%
(23/140)
(23/140)
0%
91.67%
(11/12)
(11/12)
0%
0%
100.00%
(10/10)
(10/10)
0%
0%
0%
0%
Tejo
15.71%
(22/140)
(22/140)
16.67%
(5/30)
(5/30)
25.00%
(3/12)
(3/12)
0%
0%
100.00%
(10/10)
(10/10)
0%
0%
0%
0%
Skye
12.86%
(18/140)
(18/140)
33.33%
(10/30)
(10/30)
66.67%
(8/12)
(8/12)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Breach
12.14%
(17/140)
(17/140)
0%
0%
16.67%
(5/30)
(5/30)
0%
100.00%
(10/10)
(10/10)
0%
0%
0%
0%
Waylay
11.43%
(16/140)
(16/140)
10.00%
(3/30)
(3/30)
33.33%
(4/12)
(4/12)
0%
0%
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
0%
0%
Cypher
10.00%
(14/140)
(14/140)
0%
0%
13.33%
(4/30)
(4/30)
0%
100.00%
(10/10)
(10/10)
0%
0%
0%
0%
Harbor
3.57%
(5/140)
(5/140)
0%
0%
0%
27.78%
(5/18)
(5/18)
0%
0%
0%
0%
0%
Veto
2.86%
(4/140)
(4/140)
0%
16.67%
(2/12)
(2/12)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
KAY/O
2.86%
(4/140)
(4/140)
0%
0%
0%
11.11%
(2/18)
(2/18)
0%
14.29%
(2/14)
(2/14)
0%
0%
0%
Vyse
2.86%
(4/140)
(4/140)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
30.00%
(3/10)
(3/10)
0%
0%
Chamber
1.43%
(2/140)
(2/140)
0%
8.33%
(1/12)
(1/12)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
Phoenix
0.71%
(1/140)
(1/140)
0%
0%
0%
0%
0%
7.14%
(1/14)
(1/14)
0%
0%
0%
Sage
0.71%
(1/140)
(1/140)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
playedMaps
İstatistikler mevcut değil
weaponsUsage
İstatistikler mevcut değil
VALORANT Game Changers 2026
Bu etkinlik VALORANT Game Changers 2026 serisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Seri sayfası, varsa bölge başına devre puanları da dahil olmak üzere gerçekleşen tüm etkinlikleri içerir.Ziyaret Serisi
vct 2023
VCT 2023 hakkında tüm bilgiler için VCT Hub sayfamıza göz atın. Orada takımlar, farklı Ligler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı ve ayrıntılarınızı yanıtlamak için SSS bölümümüzü bulacaksınız