VCL 2026 - MENA: Resilience Pulse Stage North Africa
5. Nis, 2026 - 14. May, 2026
N/A
8
En İyi Oyuncular
Derecelendirmeye göre sıralanmışplayer
Değerlendirme
Haritalar
En İyi Ekipler
ACS'ye göre sıralanmıştıragentPicks
Ajan
pickRate
Split
Bind
Haven
Ascent
Breeze
Fracture
Pearl
Lotus
Neon
72.50%
(58/80)
(58/80)
0%
0%
77.27%
(17/22)
(17/22)
0%
83.33%
(10/12)
(10/12)
62.50%
(5/8)
(5/8)
100.00%
(8/8)
(8/8)
75.00%
(15/20)
(15/20)
Omen
53.75%
(43/80)
(43/80)
0%
0%
72.73%
(16/22)
(16/22)
100.00%
(4/4)
(4/4)
50.00%
(6/12)
(6/12)
0%
0%
85.00%
(17/20)
(17/20)
Viper
41.25%
(33/80)
(33/80)
0%
0%
36.36%
(8/22)
(8/22)
0%
100.00%
(12/12)
(12/12)
0%
0%
45.00%
(9/20)
(9/20)
Fade
33.75%
(27/80)
(27/80)
0%
0%
22.73%
(5/22)
(5/22)
0%
0%
0%
100.00%
(8/8)
(8/8)
70.00%
(14/20)
(14/20)
Sova
33.75%
(27/80)
(27/80)
0%
0%
59.09%
(13/22)
(13/22)
50.00%
(2/4)
(2/4)
100.00%
(12/12)
(12/12)
0%
0%
0%
Cypher
25.00%
(20/80)
(20/80)
0%
0%
18.18%
(4/22)
(4/22)
75.00%
(3/4)
(3/4)
0%
75.00%
(6/8)
(6/8)
37.50%
(3/8)
(3/8)
20.00%
(4/20)
(4/20)
Waylay
18.75%
(15/80)
(15/80)
0%
0%
4.55%
(1/22)
(1/22)
75.00%
(3/4)
(3/4)
0%
0%
50.00%
(4/8)
(4/8)
25.00%
(5/20)
(5/20)
Phoenix
18.75%
(15/80)
(15/80)
0%
0%
31.82%
(7/22)
(7/22)
0%
25.00%
(3/12)
(3/12)
12.50%
(1/8)
(1/8)
50.00%
(4/8)
(4/8)
0%
Killjoy
17.50%
(14/80)
(14/80)
0%
0%
40.91%
(9/22)
(9/22)
25.00%
(1/4)
(1/4)
0%
0%
50.00%
(4/8)
(4/8)
0%
Astra
16.25%
(13/80)
(13/80)
0%
0%
9.09%
(2/22)
(2/22)
0%
25.00%
(3/12)
(3/12)
0%
100.00%
(8/8)
(8/8)
0%
Skye
15.00%
(12/80)
(12/80)
0%
0%
0%
50.00%
(2/4)
(2/4)
8.33%
(1/12)
(1/12)
25.00%
(2/8)
(2/8)
0%
15.00%
(3/20)
(3/20)
Chamber
13.75%
(11/80)
(11/80)
0%
0%
22.73%
(5/22)
(5/22)
0%
25.00%
(3/12)
(3/12)
0%
0%
10.00%
(2/20)
(2/20)
Tejo
13.75%
(11/80)
(11/80)
0%
0%
0%
50.00%
(2/4)
(2/4)
0%
62.50%
(5/8)
(5/8)
0%
15.00%
(3/20)
(3/20)
Raze
11.25%
(9/80)
(9/80)
0%
0%
0%
0%
0%
12.50%
(1/8)
(1/8)
0%
35.00%
(7/20)
(7/20)
Brimstone
10.00%
(8/80)
(8/80)
0%
0%
0%
0%
0%
50.00%
(4/8)
(4/8)
0%
0%
Breach
8.75%
(7/80)
(7/80)
0%
0%
4.55%
(1/22)
(1/22)
0%
0%
37.50%
(3/8)
(3/8)
0%
15.00%
(3/20)
(3/20)
Jett
8.75%
(7/80)
(7/80)
0%
0%
9.09%
(2/22)
(2/22)
25.00%
(1/4)
(1/4)
25.00%
(3/12)
(3/12)
0%
0%
5.00%
(1/20)
(1/20)
Vyse
6.25%
(5/80)
(5/80)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
12.50%
(1/8)
(1/8)
20.00%
(4/20)
(4/20)
Harbor
5.00%
(4/80)
(4/80)
0%
0%
0%
0%
25.00%
(3/12)
(3/12)
12.50%
(1/8)
(1/8)
0%
0%
KAY/O
5.00%
(4/80)
(4/80)
0%
0%
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
16.67%
(2/12)
(2/12)
12.50%
(1/8)
(1/8)
0%
0%
Yoru
2.50%
(2/80)
(2/80)
0%
0%
0%
0%
16.67%
(2/12)
(2/12)
0%
0%
0%
Veto
1.25%
(1/80)
(1/80)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
5.00%
(1/20)
(1/20)
Deadlock
1.25%
(1/80)
(1/80)
0%
0%
0%
25.00%
(1/4)
(1/4)
0%
0%
0%
0%
playedMaps
İstatistikler mevcut değil
weaponsUsage
İstatistikler mevcut değil
VALORANT Challengers 2026
Bu etkinlik VALORANT Challengers 2026 serisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Seri sayfası, varsa bölge başına devre puanları da dahil olmak üzere gerçekleşen tüm etkinlikleri içerir.Ziyaret Serisi
vct 2023
VCT 2023 hakkında tüm bilgiler için VCT Hub sayfamıza göz atın. Orada takımlar, farklı Ligler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı ve ayrıntılarınızı yanıtlamak için SSS bölümümüzü bulacaksınız