influx
Kaan Taşkın
$281
N/A
- 1.01
- 213.8
- 1.04
- 138.3
- 0.75
- 0.22
- 0.72
- 18.3%
- 147
- 3123
- 0.14
- 49%
influx İstatistikler
Tümü
3 months
agent
Seçim Oranı
Oynanan Turlar
Değerlendirme
ACS
K/D
ADR
KAST
KPR
APR
DPR
FBPR
FBSR
1vX
1vX%
Tüm Acenteler
100% (20)
428
1.06
229.2
1.06
147.3
72.66%
0.78
0.22
0.74
0.15
52%
4/26
15.4%
45.0% (9)
190
1.07
228.7
1.04
156.6
72.63%
0.77
0.25
0.74
0.13
52%
2/11
18.2%
40.0% (8)
171
1.09
234.3
1.11
140.4
72.51%
0.82
0.19
0.74
0.14
46%
2/13
15.4%
10.0% (2)
46
0.94
206.0
0.94
131.1
76.09%
0.67
0.22
0.72
0.22
56%
0/1
0.0%
5.0% (1)
21
1.00
239.0
1.00
155.2
66.67%
0.76
0.10
0.76
0.24
100%
0/1
0.0%
influx Takımlar
influx Eşleşmeler
Tarih
Oyuncu Takımı
Rakip
Ajan
Harita
ACS
K - D
Ekim 10, 2026
NKVT (9)
Gesichtenhausen (13)
Jett
Ascent
218
17 - 13 (+4)
Ekim 10, 2026
NKVT (11)
Gesichtenhausen (13)
Neon
Summit
141
11 - 19 (-8)
Ekim 10, 2026
NKVT (13)
Gesichtenhausen (7)
Raze
Split
136
9 - 14 (-5)
Ekim 10, 2026
NKVT (13)
Team NVus (9)
Neon
Summit
200
15 - 13 (+2)
Ekim 10, 2026
NKVT (9)
Team NVus (13)
Raze
Lotus
232
15 - 18 (-3)
Ekim 10, 2026
NKVT (13)
Team NVus (11)
Raze
Split
279
23 - 18 (+5)
Ekim 9, 2026
NKVT (13)
Brezelit (7)
Neon
Summit
299
21 - 15 (+6)
Ekim 9, 2026
NKVT (9)
Brezelit (13)
Neon
Haven
209
16 - 17 (-1)
Ekim 9, 2026
NKVT (13)
Brezelit (5)
Raze
Split
284
18 - 12 (+6)
influx Etkinlikler
influx Haberler
Haber bulunamadı
vct 2023
VCT 2023 hakkında tüm bilgiler için VCT Hub sayfamıza göz atın. Orada takımlar, farklı Ligler ve daha fazlası hakkında tüm sorularınızı ve ayrıntılarınızı yanıtlamak için SSS bölümümüzü bulacaksınız
